Mistrzostwa miasta w koszykówce chłopców

***  PONIEDZIAŁEK  02.12.2019  ***k logo

W poniedziałkowe przedpołudnie odbyły się mistrzostwa miasta w koszykówce chłopców. Miło nam ogłosić, że reprezentacja nasze szkoły po zaciętych walkach zdobyła 2 miejsce. Reprezentowali nas : Bartek Dropiński 6b, Maciej Fiedot 6b, Olaf Górniak 6b, Szymon Matyjaszczyk 6b, Maksym Matyszczyk 6b, Mateusz Narwicz 6b, Wojciech Sokołowski 6b, Jakub Pasiński 6c. Gratulujemy.

Mistrzostwa miasta w koszykówce dziewcząt

***  PONIEDZIAŁEK  25.11.2019  ***k logo

Spośród ośmiu szkół nasza reprezentacja zajęła 3. miejsce w mistrzostwach miasta koszykówki dziewcząt klas 5-6.Srebro wywalczyły : Emilia Gradowska kl.6b , Lena Ostapczuk kl.6b, Słomska Alicja kl.6b, Kucharska Karolina kl.6b,Aleksandra Mowczan kl.6a Budych Klasra kl.5d, Duszyńska Paula kl.5b, Sitko Karolina kl.5b.Gratulujemy!

Turniej z okazji Odzyskania Niepodległości

***  SOBOTA  09.11.2019  ***k logo

Świętowanie 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęliśmy na sportowo. Klasa 5a zwyciężyła w XXV Turnieju Koszykówki z okazji Święta Niepodległości. Na podium znalazły się również klasy 5b i 5d. Wszyscy uczniowie dzielnie walczyli do końca, wykazując się zarówno wysoką sprawnością fizyczną jak i dużą wiedzą z zakresu historii Polski.Nagrody dla wszystkich uczestników zapewniła Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy!