Rywalizacja sportowa dziewcząt klas V

***  WTOREK  10.12.2019  ***info logo

Uczennice klas 5 wzięły udział w rywalizacji sportowej. Dziewczęta grały między sobą w unihokej oraz w koszykówkę. Do samego końca nie było wiadomo , która drużyna wygra. Na końcowy wynik dopiero zdecydowała dogrywka ( strzały na bramkę), która wygrała kl. 5b i 5d.Wszyscy zawodnicy dostali medale oraz słodycze ufundowane przez Rade Rodziców.Zawody sędziowali uczniowie klasy 6b : Lena Ostapczuk, Maciej Fiedot i Miłosz Molenda.

Turniej Dwóch Ogni klas V

***  PONIEDZIAŁEK 09.12.2019 ***info logo

W poniedziałkowe popołudnie na sali gimnastycznej zjawili się uczniowie klas 5, aby rozegrać II Turniej Dwóch Ogni. Uczniowie grali do trzech wygranych, w składach mieszanych. Po zaciętych walkach wygrała klas 5bd. Klasom zostały wręczone puchary, dyplomy oraz owoce. Turniejowi towarzyszyła wspaniała atmosfera, zaś wszyscy zawodnicy wykazali się postawą godną zasad fair play. 

Turniej Mikołajkowy

***  PONIEDZIAŁEK 09.12.2019  ***info logo

W poniedziałkowy poranek rozpoczęliśmy Mikołajkowym Turniejem dla klas 1 i 2. Dzieci rywalizowały w wyścigach rzędów, gdzie mogły wykazać się swoją zwinnością, koordynacją ruchową oraz szybkością. O zwycięstwach zadecydowały ostatnie konkurencje. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Mikołajki z Falubazem

***  CZWARTEK  05.12.2019  ***info logo

Dzisiejszymi gośćmi w naszej szkole byli: Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek oraz Damian Pawliczak oraz trener Piotr Żyto.  Na początku przedstawiono historię i sukcesy zielonogórskiego klubu Falubaz. Następnie odbył się konkurs wiedzy o Falubazie, w którym nagrodą za prawidłową odpowiedź były gadżety ufundowane przez klub. Na koniec spotkania można było zadać zawodnikom pytania, otrzymać autograf oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia z żużlowcami. Wszystkie dzieci zostały obdarowanie słodyczami ufundowanymi przez Rade Rodziców.

Turniej Mikołajkowy

***  CZWARETEK 05.12.2019  ***info logo

Po raz siódmy w naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy dla przedszkolaków z zaprzyjaźnionych przedszkoli „Bajka”, PP nr 21, PP-7 i PP-22. Zostały przeprowadzone konkurencje sprawnościowe, szybkościowe dla najmłodszych. Po zaciętej walce i niesamowitych emocjach zwyciężyły dzieci z przedszkola nr 22. Wszystkie przedszkolaki na koniec zostały obdarowane słodyczami.

Turniej Mikołajkowy

***  CZWARTEK  05.12.2019  ***info logo

Dziś odbył się Turniej Mikołajkowy dla klas 3. Dzieci rywalizowały z sobą w formie wyścigów rzędów. Po zaciętej walce zwycięstwo wywalczyła klasa 3a. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.