Rywalizacja sportowa dziewcząt klas V

***  WTOREK  10.12.2019  ***info logo

Uczennice klas 5 wzięły udział w rywalizacji sportowej. Dziewczęta grały między sobą w unihokej oraz w koszykówkę. Do samego końca nie było wiadomo , która drużyna wygra. Na końcowy wynik dopiero zdecydowała dogrywka ( strzały na bramkę), która wygrała kl. 5b i 5d.Wszyscy zawodnicy dostali medale oraz słodycze ufundowane przez Rade Rodziców.Zawody sędziowali uczniowie klasy 6b : Lena Ostapczuk, Maciej Fiedot i Miłosz Molenda.

Turniej Dwóch Ogni klas V

***  PONIEDZIAŁEK 09.12.2019 ***info logo

W poniedziałkowe popołudnie na sali gimnastycznej zjawili się uczniowie klas 5, aby rozegrać II Turniej Dwóch Ogni. Uczniowie grali do trzech wygranych, w składach mieszanych. Po zaciętych walkach wygrała klas 5bd. Klasom zostały wręczone puchary, dyplomy oraz owoce. Turniejowi towarzyszyła wspaniała atmosfera, zaś wszyscy zawodnicy wykazali się postawą godną zasad fair play.

***  PONIEDZIAŁEK 09.12.2019  ***info logo

W poniedziałkowy poranek rozpoczęliśmy Mikołajkowym Turniejem dla klas 1 i 2. Dzieci rywalizowały w wyścigach rzędów, gdzie mogły wykazać się swoją zwinnością, koordynacją ruchową oraz szybkością. O zwycięstwach zadecydowały ostatnie konkurencje. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Mikołajki z Falubazem

***  CZWARTEK  05.12.2019  ***info logo

Dzisiejszymi gośćmi w naszej szkole byli: Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek oraz Damian Pawliczak oraz trener Piotr Żyto.  Na początku przedstawiono historię i sukcesy zielonogórskiego klubu Falubaz. Następnie odbył się konkurs wiedzy o Falubazie, w którym nagrodą za prawidłową odpowiedź były gadżety ufundowane przez klub. Na koniec spotkania można było zadać zawodnikom pytania, otrzymać autograf oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia z żużlowcami. Wszystkie dzieci zostały obdarowanie słodyczami ufundowanymi przez Rade Rodziców.

***  CZWARETEK 05.12.2019  ***info logo

Po raz siódmy w naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy dla przedszkolaków z zaprzyjaźnionych przedszkoli „Bajka”, PP nr 21, PP-7 i PP-22. Zostały przeprowadzone konkurencje sprawnościowe, szybkościowe dla najmłodszych. Po zaciętej walce i niesamowitych emocjach zwyciężyły dzieci z przedszkola nr 22. Wszystkie przedszkolaki na koniec zostały obdarowane słodyczami.

***  CZWARTEK  05.12.2019  ***info logo

Dziś odbył się Turniej Mikołajkowy dla klas 3. Dzieci rywalizowały z sobą w formie wyścigów rzędów. Po zaciętej walce zwycięstwo wywalczyła klasa 3a. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.